دانشنامه

هزینه ایمپلنت دندان در سال 1402 در کرج

هزینه ایمپلنت دندان در سال 1402 در کرج بسته به عوامل مختلفی مانند نوع ایمپلنت ، میزان درصد خلوص تیتانیوم و تعداد دندان ها و … دارد.
ایمپلنت دندان یک روش درمانی برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. در این روش، یک پیچ کوچک از جنس تیتانیوم در استخوان فک کاشته می شود و سپس یک روکش دندانی روی آن قرار می گیرد. ایمپلنت های دندانی یکی از بهترین گزینه های درمانی برای جایگزینی دندان های از دست رفته هستند و مزایای زیادی نسبت به سایر روش های درمانی مانند پل دندانی(بریج دندان)  و دندان مصنوعی دارند.

هزینه ایمپلنت دندان در سال 1402 در کرج بسته به عوامل مختلفی مانند نوع ایمپلنت، تعداد دندان های مورد نیاز، موقعیت دندان ها و مهارت دندانپزشک متفاوت است. به طور کلی، هزینه ایمپلنت دندان در کرج از 12 میلیون تومان به بالا متغیر است.

هزینه ایمپلنت دندان در سال 1402 در کرج

هزینه ایمپلنت دندان در سال 1402 در کرج

گروه دندانپزشکی دکتر مسعودی با بیش از 35 سال سابقه در زمینه ی ایمپلنت دندان وجراحی های وسیع دندانپزشکی بهترین گزینه برای رفع مشکل شما عزیزان می باشند.طبق نظرسنجی مردمی درصد رضایت بیماران، تجربه ی کاری کلینیک دکتر مسعودی با بیش از 7600 ایمپلنت دندان در کرج جز برترین رتبه ها می باشد.

impelant dandan

عوامل موثر در هزینه ایمپلنت دندان

مهم ترین عوامل موثر در هزینه ایمپلنت دندان عبارتند از:

  • نوع ایمپلنت: ایمپلنت های دندان از مواد مختلفی ساخته می شوند که هر کدام قیمت متفاوتی دارند.هرچه درصد خلوص تیتانیوم بیشتر باشد باعث سازگاری بیشتر ایمپلنت با لثه می شودو این باعث افزایش قیمت است.
  • تعداد دندان های مورد نیاز: هزینه ایمپلنت دندان برای یک دندان کمتر از هزینه ایمپلنت دندان برای چندین دندان است.
  • موقعیت دندان ها: اگر دندان ها در موقعیتی دشوار قرار گرفته باشند، مانند دندان های جلویی یا دندان های فک پایین، ممکن است هزینه ایمپلنت دندان برای آنها بیشتر باشد.
  • مهارت دندانپزشک: مهارت دندانپزشک نیز می تواند در هزینه ایمپلنت دندان تاثیرگذار باشد.در کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان دکتر مسعودی با مهارت ترین متخصصین در کنار شما هستند.

راه های کاهش هزینه ایمپلنت دندان

اگر به دنبال کاهش هزینه ایمپلنت دندان هستید، می توانید کارهای زیر را انجام دهید:

  • با نظر دکتر از ایمپلنت هایی استفاده کنید که بتوانید روی تعداد پایه ی کمتر روکش های بیشتری تحویل بگیرید چنانچه ناحیه ی بی دندانی شما در کنار همدیگر قرار دارد.
  • برای ایمپلنت دندان کمتر دندان انتخاب کنید. هزینه ایمپلنت دندان برای یک دندان کمتر از هزینه ایمپلنت دندان برای چندین دندان است.
  • از بیمه دندانپزشکی استفاده کنید. برخی از بیمه های دندانپزشکی هزینه ایمپلنت دندان را پوشش می دهند.

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت های دندانی مزایای زیادی نسبت به سایر روش های درمانی مانند پل دندانی(بریج دندان) و دندان مصنوعی دارند. برخی از مزایای ایمپلنت دندان عبارتند از:

  • ایمپلنت های دندانی طبیعی تر از پل دندانی (بریج دندان)  و دندان مصنوعی هستند. ایمپلنت های دندانی با استخوان فک ادغام می شوند و حرکت نمی کنند. این باعث می شود که آنها طبیعی تر از پل دندانی (بریج دندان) و دندان مصنوعی به نظر برسند.
  • ایمپلنت های دندانی عملکرد جویدن را بهبود می بخشند. ایمپلنت های دندانی با استخوان فک ادغام می شوند و باعث می شوند که جویدن غذا راحت تر شود.
  • ایمپلنت های دندانی از تحلیل استخوان فک جلوگیری می کنند. زمانی که دندانی کشیده می شود، استخوان فک در آن ناحیه تحلیل می رود. این می تواند باعث ظاهری نامطلوب در دهان شود. ایمپلنت های دندانی از تحلیل استخوان فک جلوگیری می کنند.

اگر به دنبال روش درمانی برای جایگزینی دندان های از دست رفته خود هستید،پیشنهاد متخصصان مرکز تخصصی ایمپلنت دندان دکتر مسعودی در کرج، ایمپلنت دندان یک گزینه عالی برای شما است. ایمپلنت های دندانی مزایای زیادی نسبت به سایر روش های درمانی دارند و می توانند ظاهر و عملکرد دهان شما را بهبود بخشند.

برای اطمینان و دریافت راهنمایی صحیح، بهتر است با کلینیک دندانپزشکی دکتر مسعودی با 35 سال سابقه مشورت کنید.

جهت مشاوره مجازی و اطلاع از هزینه ها می توانید عکس OPG خود را به تلگرام، واتساپ یا ایتا به شماره تلفن  09965311519  ارسال نمایید. 

پیمایش به بالا