دانشنامه

طول درمان ایمپلنت دندان چقدر است؟

در این مقاله متخصصان مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر مسعودی در کرج به پاسخ و بررسی این سؤال، طول درمان ایمپلنت دندان چقدر است پرداخته‌اند.

ایمپلنت دندان یک روش جراحی است که در آن یک پیچ فلزی (ایمپلنت) در استخوان فک کاشته شود تا جایگزین ریشه دندان ازدست‌رفته شود. سپس یک روکش دندانی (تاج دندان) روی ایمپلنت قرار می‌گیرد تا دندان ازدست‌رفته را بازیابی کند.
طول درمان ایمپلنت دندان به عوامل دیگری مانند تعداد دندان‌های ازدست‌رفته، وضعیت استخوان فک و سلامت عمومی بیمار متفاوت است. به‌طورکلی، ایمپلنت دندان یک روش جراحی نسبتاً سریع و ساده است که می‌توان در چند جلسه انجام شود.

طول درمان ایمپلنت دندان چقدر است؟

طول درمان ایمپلنت دندان چقدر است؟

گروه دندانپزشکی دکتر مسعودی با بیش از 35 سال سابقه در زمینه ی ایمپلنت دندان وجراحی های وسیع دندانپزشکی بهترین گزینه برای رفع مشکل شما عزیزان می باشند.طبق نظرسنجی مردمی درصد رضایت بیماران، تجربه ی کاری کلینیک دکتر مسعودی با بیش از 7600 ایمپلنت دندان در کرج جز برترین رتبه ها می باشد.

طول درمان

در اولین جلسه، متخصصان مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر مسعودی در کرج دندان ازدست‌رفته را خارج می‌کنند و ایمپلنت دندان را در استخوان فک کاشته می‌شود (فرش ساکت –fresh socket) این جلسه معمولاً حدود یک ساعت طول می‌کشد.
پس از کاشت ایمپلنت، استخوان فک باید برای بهبودی زمان داشته باشید. این روند معمولاً حدود سه ماه طول می‌کشد. در این مدت، بیمار می‌تواند از یک‌دندان مصنوعی موقت استفاده کند.
پس از بهبودی استخوان فک، متخصصان مرکز تخصصی ایمپلنت دندان دکتر مسعودی یک روکش دندانی (تاج دندان) روی ایمپلنت قرار می‌دهد. این جلسه معمولاً حدود یک ساعت طول می‌کشد.
پس از قراردادن تاج دندان، بیمار می‌تواند از دندان جدید خود استفاده کند. دندان جدید دندان‌های طبیعی عمل می‌کند و می‌توان از آن برای جویدن غذا، صحبت‌کردن و لبخندزدن استفاده کرد.
ایمپلنت دندان یک روش درمانی بسیار درمانی برای بازیابی دندان‌های ازدست‌رفته است. این روش درمانی ماندگار است و می‌توان به بیمار کمک کرد تا لبخند زیبا و طبیعی خود را بازیابد.

 

در اینجا برخی از مزایای ایمپلنت دندان ارائه شده است:

ماندگاری: ایمپلنت دندان یک روش درمانی بسیار ماندگار است و می‌توان سال‌ها دوام داشته باشد.

طبیعی بودن: ایمپلنت دندان بسیار طبیعی است و نمی‌توان آن را از دندان‌های طبیعی تشخیص داد.

راحتی: ایمپلنت دندان بسیار راحت است و نیازی به مراقبت خاصی ندارد.

اعتماد به نفس: با ایمپلنت دندان می‌توان به بیمار کمک کرد تا اعتماد به نفس خود را بازیابد و لبخند زیبا و طبیعی خود را داشته باشد.

اگر به دنبال یک روش درمانی برای بازیابی دندان های از دست رفته ی خود هستید، به توصیه ی متخصصان مرکز تخصصی ایمپلنت دکتر مسعودی ایمپلنت دندان یک گزینه عالی است.
برای اطمینان و دریافت راهنمایی صحیح، بهتر است با کلینیک دندانپزشکی دکتر مسعودی با 35 سال سابقه مشورت کنید.

جهت مشاوره مجازی و اطلاع از هزینه ها می توانید عکس OPG خود را به تلگرام، واتساپ یا ایتا به شماره تلفن  09965311519  ارسال نمایید. 

اسکرول به بالا